Advertentie

Asterix and Friends voor Windows

  • Gratis

  • In Nederlands
  • 0.8

    (3)
  • Beveiligingsstatus

Softonic-recensie

Bouw en verdedig je dorp in Asterix and Friends

Asterix and Friends is een Facebook stadsbouwspel waarin je uitbreidt en verdedig een traditioneel Gallisch dorp. Je kruipt in de huid van Pointandclix, een Galliër die zijn huis moet herbouwen met de hulp van Asterix, Obelix en andere personages uit de stripreeks. De game combineert het verzamelen van hulpbronnen en het bouwen van steden met invallen tegen Romeinse patrouilles en grotere Romeinse legioenen. Je moet het verzamelen van materialen, het voeden van je troepen, het rekruteren van krijgers, het maken van items en vele andere taken balanceren.

Het spel spelen

Als je andere stadsmanagementspellen hebt gespeeld, zullen Asterix en Friends je bekend voorkomen. De bedieningselementen zijn eenvoudig en intuïtief en de lay-out is schoon en relatief gemakkelijk te begrijpen. Het geheel is goed ontworpen om de tekenstijl van de originele strips na te bootsen, waarbij de meeste grote en kleine personages op een of ander moment verschijnen. In het latere spel worden de strategiemechanismen complex genoeg om uitdagend te zijn -- er gebeurt veel tegelijk -- zonder te moeilijk te worden om bij te houden.

Een solide interpretatie van een klassiek genre

Asterix en Friends brengen misschien niets bijzonders in het stedenbouwgenre, maar het is een goed uitgevoerd voorbeeld, met de toegevoegde bonus van een boeiende mix van geschiedenis en eigenzinnigheid. Als je de tijd hebt om te investeren in een bouwspel, is dit een goede optie.

VOOR

  • Charmante Asterix-personages
  • Verrassend diepe mechanica
  • Duidelijke interface

TEGEN

  • In-game valuta kopen met echt geld

Ook beschikbaar voor andere besturingssystemen

Programma is beschikbaar in andere talen

Asterix and Friends voor PC

  • Gratis

  • In Nederlands
  • 0.8

    (3)
  • Beveiligingsstatus

Beoordelingen about Asterix and Friends

Heeft u geprobeerd Asterix and Friends? Wees de eerste om uw mening te verlaten!

Advertentie

Advertentie

Advertentie

De wetten inzake het gebruik van software verschilt per land. We moedigen het gebruik van dit programma niet aan of keuren het niet goed als het in strijd is met deze wetten.